ethan hawke

1 /
marjane und eudaimonia marjane und eudaimonia
hamlet'tir.

great expectations'da pip'i oynamıştır. şöyle bir düşündüm de ondan daha fazla kimse pip karakteriyle bu kadar bütünleşemeyecekti. ve evet gwyneth paltrow ile çok yakışıyorlar. hele yıllar sonra parkta karşılaşma sahneleri iz bırakır.

dead poets society ise onun ilk önemli işi sanırım. (henüz 19 yaşında)

aslında demem o ki yetenekli ve bir o kadar da yakışıklı insan. bak gözüme girdi hani.
38 yaşında imiş, ama göstermiyor vallahi.

bir de filmografi size:

# boyhood
# brooklyn s finest
# new york ı love you
# staten ısland
# real men cry
# tonight at noon
# daybreakers
# before the devil knows you re dead
# the hottest state
# fast food nation
# lord of war
# one last thing
# assault on precinct 13
# taking lives
# before sunset
# alias
# chelsea walls
# the jimmy show
# training day
# tape
# waking life
# hamlet
# snow falling on cedars
# joe the king
# the velocity of gary
# the newton boys
# great expectations
# gattaca
# search and destroy
# before sunrise
# quiz show
# white fang 2
# reality bites
# floundering
# rich in love
# alive
# waterland
# a midnight clear
# mystery date
# white fang
# dad
# dead poets society
# lion s den
# explorers


kaynak da bu: ethan hawke ethan hawke, actor: gattaca. ethan green hawke was born on november 6, 1970 in austin, texas, to leslie carole (green), a charity worker, and james... ımdb
one of the few one of the few
aynı zamanda bir yazar imiş kendisi. the hottest state ve ash wednesday adında iki adet kitabı varmış.

the hottest state'in 2006 yılında ethan hawke'ın yönetmenliğinde bir de filmi çekilmiş.
lucy on a flush draw with diamonds lucy on a flush draw with diamonds
bu adama yüz hatları %80 oranında benzeyen ancak kendisini sürekli olarak "çirkin bir varlık" olarak adleden bir kardeşim var. türk kızları onun da devrelerini bozdu herhalde. ethan hawke yakışıklı sayılabilecek bir arkadaş, tabi güzellik göreceli. ama karizma diye bir kavram varsa onun bir diğer tanımı da ethan hawke'dır işte. tape'den beri böyle.
ozguronce ozguronce
jilet kadar keskin yüz hatları ile yakışıklı adamdır kerata, training day ' filmindeki rolündeki performansı bence övgüye şayandır. böyle saf olunurmu dedirtecek reddelerin hepsini birbir atlatır, sonunda güzel patlar saf polisimiz velakin
1 /