t24

1 /
dissident dissident
ilginç bir haber sitesi. bir zamanlar takip ediyordum, ama yaklaşık 5-6 aydır bir dönüşüm yaşanmaya başlamıştı. haber ve yorumlarına yansıyan bu dönüşüm beni rahatsız ettiği için takip etmemeye başlamıştım. şimdi yazarlarından da kopmalar başlamış. bu yazarlardan bir tanesi benim de hissettiğim dönüşümü özetleyen bir yazı yazarak ayrılmış. burak cop'un t24'e veda yazısı.. t24'ün taraflaşması: buna gerek yoktu bu yazıyla birlikte t24'ten kopuyorum. veda yazımdır. t24, türk medyasının sefalet içinde olduğu bir dönemde, kıymetli doğan akın'ın avrupaî gazete... baskahaber
mephistopheles mephistopheles
i̇ki yudum alkol içenle kavgalı, içinde “rakı” adı geçen türküyle, “içelim” diyen şarkıyla bile kavgalı. ayyaş diyor, alkolik diyor..., üzüm diyor, ayran diyor, haram diyor ama içkiden gelen dünyanın en yüksek vergisine hayır demiyor.

herkesle kavga, her yerde kavga akp'nin seçim stratejisi belli oldu: herkesle, her yerde, her ne pahasına olursa olsun kavga etmek. herkesi tehdit edip sindirmek, ülkeyi mümkün ol... t24
1 temmuz 1 temmuz
kürtçü internet sitesi. diken.com.tr'nin laciverdi. bunlarda açıkça ifade edemedikleri hdp sempatizanlığı vardır. muhalif haber okuyacağım zanneden bazı yurdum sığırcıklarının da bu sitelerin facebook sayfalarını beğenip, haber paylaştıklarını görüyorum bazen.

cedit: birisi çıkıp "demokratik öğrenciler", "demokratik site" diyorsa bilin ki o öğrenciler üniversitede apo posterleri açan orospu çocukları, siteleri de ülkücüler haklı reaksiyon gösterdiğinde "faşikler mazlum kürt öğrencilere saldırdı lilili" yazan lağım çukurlarıdır. dezenformasyoncu ibneler sizi.
1 /